2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.