Iparművészeti kerámia kislány, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/226/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Keramiak~400021/Iparmuveszeti-keramia-kislany-jelzett-kezzel-festett-apro-kopasnyomokkal-m-13-5-cm~II981639
981639
11089
226
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Iparművészeti kerámia kislány, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
: vörös_iván