1894 Meghívó Budapest Székes Főváros által a VIII. Nemzetközi Közegészségi és Demográfiai Congressus tagjai tiszteletére. 21,5x28cm. Több helyen sérült, lyukas.
1902 Illustrierter Katalog Ausgabe 1902. Maschinenfabrik für Mühlenbau vormals C. G. W. Kapler Aktien- Gesellschaft Gegründet 1875 Berlin N Prinzen- allee n 75-76. Ipari gépek árkatalógusa korabeli,szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben.
26 db litográfia 19-20. századi neves magyar írókról, költőkről (pl. Babits Mihály, Kosztolányi Dezső, Mikszáth Kálmán, Móricz Zsigmond, stb.), különböző méretben