Nyomtatványok Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
992783
12797
225
Printed Materials
Egon Schiele: Nők, 12 képeslap reprodukció / Women Postcard repro-s 989467
12798
225
Printed Materials
Arany János: Családi kör, verses kifestő- könyv 920568
12799
225
Printed Materials
Heves megye építése. 4 nyelvű propaganda kiadvány 12 rézkarccal szőtt borítóval 806572
12800
225
Printed Materials
cca 18 db helytörténettel foglalkozó kiadvány 991479
12801
225
Printed Materials
Joseph Wenzel Radetzky(1766-1858) marsall, színezett nyomat üvegezett keretben, 16x24 cm 747044
12802
225
Printed Materials
Tündérvásár Nagy-Magyarországért közel 100 db kártya hazai műemlékek, híres épületek képes ismertető kártyái. Közel 100 db. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft