24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
Breviarium romanum ex decreto SS. concilii tridentini restitutum, S PII V. Pontificis Maximi jussu editum, Clementis VIII. ac Urbani VIII... teljes, 4 kötet: Pars Hyemalis,Vernalis, Estivalis, Autmnalis. Budae, 1814, Typis Regiae Universtatis Hungaricae. Aranyozott, kiadói egészbőr kiadásban. Kopottas fedőlappal, egy kötet gerince borítója hibás, egyébként jó állapotúak.