Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 60

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína Északnyugati tájain. Angolból fordította: Halász Gyula. 148 képpel és 1 eredeti felvételek alapján rajzolt térképpel. I-II. kötet. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. Budapest, 1913, A K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
12803.

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína Északnyugati tájain. Angolból fordította: Halász Gyula. 148 képpel és 1 eredeti felvételek alapján rajzolt térképpel. I-II. kötet. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin.
Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. Budapest, 1913, A K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Hedin Sven: Pekingtől Moszkváig. Fordította: dr. Balassa József. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben. Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben. Vitéz Temesy Győző: Sasok országában. 45 képpel és 12 térképvázlattal. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben. Stein bergman: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
12804.

Hedin Sven: Pekingtől Moszkváig. Fordította: dr. Balassa József. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Vitéz Temesy Győző: Sasok országában. 45 képpel és 12 térképvázlattal. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Stein bergman: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Baktay Ervin: A Pandzsáb. Az öt folyó országa. 76 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Baktay Ervin: A Boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. 83 képpel és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Baktay Ervin: Hindusztán. 55 képpel és két térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
12805.

Baktay Ervin: A Pandzsáb. Az öt folyó országa. 76 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Baktay Ervin: A Boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. 83 képpel és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Baktay Ervin: Hindusztán. 55 képpel és két térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
12806.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
12807.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12808.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gerevich László, Kosáry Domokos (szerk.):Budapest története I-II. Budapest története az őskortól az Árpád-kor végéig. Budapest története a későbbi középkorban és a török hódoltság idején. Budapest, 1973, Budapest Főváros Tanácsa. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt fedőborítóval.
12809.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Hajdú - Bihar Megye Kézikönyve. 8. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12810.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12811.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Jász - Nagykun - Szolnok Megye Kézikönyve. 10. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12812.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12813.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12814.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft