Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 24

François Charpentier: La vie de Socrate. Par - - de lAcademie Francoise. Trifiéme Edition, reveue&augmentée. Amsterdam, M. DC. XCIX. Aux dépens dEtienne Roger, Marchand Libraire chez qui on trouve toute forte de Mufique. Karton kötésben, korának megfelelő állapotú.
13062.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Homer: The Odyssey of - -. Translated by Alexander Pope. Volume the third. London, 1771. Aranyozott gerincű egészbőr kötésben, kissé viseletes állapotban.
13063.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13064.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13065.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13066.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Miguel de Cervantes Saavedra: Leben und Thaten des Scharfsinnigen Edlen Don Quixote von la Mancha. I.-II. Übersetzt von Ludwig Tieck. mit Illustrationen von Gustav Doré Berlin. 1872. Verlag von A. Sacco Nachfolger Egészvászon kötésben, jó állapotban / in linen binding
13067.

Miguel de Cervantes Saavedra: Leben und Thaten des Scharfsinnigen Edlen Don Quixote von la Mancha. I.-II. Übersetzt von Ludwig Tieck. mit Illustrationen von Gustav Doré
Berlin. 1872. Verlag von A. Sacco Nachfolger Egészvászon kötésben, jó állapotban / in linen binding

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
La Fontaine Fables. Préface de Raoul Mortier. Paris, 1930, Librairie Aristide Quillet. Kiadói, dombornyomott, félbőr kiadásban.
13068.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Moliére: Le tartufe - Don Juan - Le Misanthrope. Paris, 1930, Librairie Aristide Quillet. Kiadói, dombornyomott, félbőr kiadásban.
13069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Émilie De Laveleye: Éléments DÉconomie Politique. Quatriéme Édition. Paris, 1893, Librairie Hahette. Kiadói, dombornyomott félbőr kiadásban, kissé viseletes fedőborítóval.
13070.

Émilie De Laveleye: Éléments D'Économie Politique. Quatriéme Édition. Paris, 1893, Librairie Hahette. Kiadói, dombornyomott félbőr kiadásban, kissé viseletes fedőborítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Féodorowna, Alexandra: Impératrice de Russie. Paléologue. Paris, 1932, Librairie Plon. Félbőr kötésben, aranyozott, dombornyomott gerinc. Korának megfelelő állapotban.
13071.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A. Gide: LImmoraliste. Paris, MCMXXIII. Mercvre de France. Kiadói félbőr kötésben. Szép állapotú.
13072.

A. Gide: L'Immoraliste. Paris, MCMXXIII. Mercvre de France. Kiadói félbőr kötésben. Szép állapotú.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Grecourt: Oeuvres diverses. Nouvelle edition, augmentee du Philotanus, de la Bibliotheque des damnes, & c. A Londres/Paris, 1780. Cazin, 440p. Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding.
13073.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft