A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.
Hivatalos jelentés a budapesti 1885-ki Országos Általános Kiállításról. IV. köt. Művészeti ipar, közművelődés, közlekedés. Szerk.: Keleti Károly.
Bp. 1886. Athenaeum. 228 p. + kihajtható táblák. Zenészeti ipar, órák, építési ipar… stb. Félbőr kötésben, jó állapotban, egy lap széle rojtos
Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 6. Halb Band: Gebauede für Erziehung, Wisseschaft und Kunft. 4 Heft: Gebaude für Sammlungen und Ausstellungen. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.