Benák János: A tengernél, olaj, vászon, faroston, üvegezett fa keretbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/225/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~10/Benak-Janos-A-tengernel-olaj-vaszon-faroston-uvegezett-fa-keretben-48C39732-5-cm-cm~II970224
970224
10011
225
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Benák János: A tengernél, olaj, vászon, faroston, üvegezett fa keretben, 48×32,5 cm cm
: vörös_iván