1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Énekek éneke, lírai történet 8 képben. A bibliai eredetit szabadon feldolgozta Makai Emil, Köves Izsó rajzaival. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.