9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Moore, (Thomas): Egy irlandus’ útazása az igaz vallás’ felkeresése végett. Irland népe’ ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I. füzet.
Nagy Váradon, 1836. Tichy János. 294p.; Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félvászon kötésben.