Darwin, Charles: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben I-II. kötet. Fordította dr Mikes Lajos. Bp., 1911, Athenaeum. Félvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.