3 200 Ft
8,65 EUR, 9,41 USD
Szilágyi Sándor(szerk.): A magyar nemzet története III-VI. kötet. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince erősen kopott, a lapok szakadtak, képekkel, mellékletekkel illusztrált, kopottas állapotban.