Dr. Ballagi Aladár(szerk.): Tolnai Világtörténelme VIII-IX. kötet. A középkor III-IV. rész. Bp., Tolnai Nyomdaműintézet és Kiadóvállalat Részvénytársaság. Kiadói festett félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.