Könyvek: Történelem

Tételek száma: 37

Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Lampel R. Gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés. Belső oldalon tulajdonosi bejegyzés, gerincnél kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
12823.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szilágyi Sándor(szerk.): A magyar nemzet története III-VI. kötet. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince erősen kopott, a lapok szakadtak, képekkel, mellékletekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12824.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1939, aranyozott, vászonkötésben, viseltes állapotban
12825.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Révay Zoltán dr. : A csonkamagyarországi gyárak keletkezésének és elhelyezkedésének gazdaságföldrajzi okai. Kassa, 1940, WIKO Kő-és Könyvnyomdai Műintézet Kassa. Papír kötésben. Fedőlap elszíneződött.
12826.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az ezeréves Magyarország. Szerk.: Balla Antal, et al. Bp., 1939, Pesti Hírlap Rt. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12827.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12828.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. kötet. Bp., Genius Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12829.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott.
12830.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12831.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Vászonkötésben, jó állapotban.
12832.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12834.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft