Könyvek: Orvosi könyvek

Tételek száma: 16

Müller J.P.: Az én módszerem. Szenteljünk naponként 15 percet egészségünknek. 41 természet után felvett képpel, egy szoborképpel és egy időtáblázattal. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12880.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Varga Ervin: Idegesség-betegség. Bp., 1961, Egészségügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12881.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Vincze Jenő: Betegségek és gyógyításuk. Egészségügyi kislexikon. Bp., Élet és Egészség Kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
12882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alexandre Dumas: Egy orvos feljegyzései. I-IV. kötet. Bp., 1975, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott fedőlap, gerinc, papír fedőborítóval. Szép állapotú.
12883.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Weininger, Otto: Nem és jellem. Bp., é. n., Dick Manó. Orvosfilozófiai könyv. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12884.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12885.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára. Szerk.: Dr. Sugár K. Márton. II. kötet. Bp., 1907, Légrády. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
12886.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dietz, David: Az orvostudomány csodái. Bp., 1942, Nova Irodalmi Intézet. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
12887.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1936, Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Papírkötésben, az elülső borító levált, egyébként jó állapotban, ceruzás jegyzetekkel, ex libris bejegyzéssel.
12888.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar bábakönyv. Bp.1942. Magyar Kir.Állami ny.1 t.címkép. 355 l. 12 l. Sok szövegközti illusztrációval. Kiadói papírkötésben.
12889.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
12890.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
12891.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft