Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

Aspesi, Natalia, Strocchi, Maria Letizia: Valore donna: LImmagine femminile nella banconota. Firenze, 1991, Pineider. Szerzők által dedikált példány! Sok színes illusztrációval. Kiadói kemény papírkötés, védőborítóval. Újszerű állapotban. /  Autograph signed copy
12983.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rituale Romanum, Pauli V Pontificis Maximi jussu editum... Venetiis, 1738. Ex Typographia Balleoniana. Korablei, kissé megviselt félbőr kötésben / In damaged half leather binding
12984.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Friedrich Schillers sämmtliche Werken in 36 Bänden. 1. Band. Wien. 1836. Anton Ludwig Mausberger. 214p. Kissé megviselt félvászon kötésben.
12985.

Friedrich Schiller's sämmtliche Werken in 36 Bänden. 1. Band. Wien. 1836. Anton Ludwig Mausberger. 214p. Kissé megviselt félvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Goethes Werke VI. Band. Wien 1816. Anton Strauß 508p. Korabeli félbőr kötésben / In half-leather binding
12986.

Goethe's Werke VI. Band. Wien 1816. Anton Strauß 508p. Korabeli félbőr kötésben / In half-leather binding

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12987.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
La mostra del Tintoretto. Catalogo delle opere. Venezia CA Pesaro 1937 XV. Biai Foglein István tulajdonosi aláírással. Aranyozott vászon kötésben. Gerincnél kívül és hátul elvált.
12988.

La mostra del Tintoretto. Catalogo delle opere. Venezia CA' Pesaro 1937 XV. Biai Foglein István tulajdonosi aláírással. Aranyozott vászon kötésben. Gerincnél kívül és hátul elvált.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hoffmansthal, Oscar Edlen von: Handbuch des Block-Tarokk. Wien, 1889. Német nyelvű tarokk-kézikönyv. Szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12989.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ady Endre: Wybór porzji. Przekład Kazimiery Iłłakowiczówny. Bp., 1943, Biblioteka Polska w Budapeszcie. Kicsit szakadt és kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12990.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
12991.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Otto von Habsburg: Die Reichsidee. Geschichte und Zukunft einer übernationalen Ordnung. Wien - München, 1987, Amalthea. Habsburg Ottó által dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval. / With autograph by Otto von Habsburg.
12992.

Otto von Habsburg: Die Reichsidee. Geschichte und Zukunft einer übernationalen Ordnung. Wien - München, 1987, Amalthea. Habsburg Ottó által dedikálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval. /
With autograph by Otto von Habsburg.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12993.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12994.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft