Könyvek: Fotográfia

Tételek száma: 8

12939.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban
12940.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12941.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hevesy Iván: A magyar fotóművészet története. Budapest 1958. Bibliotheca Kiadó. sok képpel. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú.
12942.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vadas Ernő (szerk.): Magyar Fotoművészet 1959 - 1960. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Sok-sok képpel. Kiadói félvászonkötésben, sérült védőborítóval.
12943.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Odeon 25 cm-es Bel-és külföldi felvételek jegyzéke. II. 1949. Füzetecske papír kötésben.
12944.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fotosorozat:(12db) 1, 2, 3, 8, 10, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26-os számai. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben.
12945.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dulovits Jenő: Művészeti fényképezés. A szerző 200 fényképével és 7 rajzával. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben, fedőborító kissé kopottas, de jó állapotú.
12946.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft