Ujjászületés. Dobai Béla válogatott költeményei. Győr, 1939, Dr. Kovács Pál Irodalmi és Közművelődési Társaság. Itt-ott szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Magyar olvasókönyv az iparostanonc-iskolák első osztálya számára. Szerk.: Mártonffy Márton, Trájtler Károly. Bp., [cca 1904], Lampel Róbert. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Pintér Jenő budapesti tankerületi királyi főigazgató előszavával. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Jókai Móra: Az arany ember I-II. rész. Jókai Mór művei centenáriumi kiadás XXII-XIII. kiadás. Bp., 1925, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, belső borítólap kijár, egyébként jó állapotban.
Régi könyv tétel, 15 db, több jó kiadással(Gerhart Ellert: Attila; Barbara Wood: A prófétanő; Petronius: Satiricon; André Maurois: Költő a máglyán stb.), érdemes megnézni
Bauer, A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Függelék: A prostitúció. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa. Kiadói aranyozott félvászon kötés, gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. "Az ujság" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1904, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egy helyen ragasztva, kopottas állapotban.