Szabó Szilveszter (szerk.): Latin - magyar, magyar - latin szótár. Győrött, 1878 Gross Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben. Mindkét kötet gerince elvált.
Vegyes könyv tétel-Kempis Tamás: Krisztus követése; 3 db mini szakácskönyv; Csemegi Kódex versben; Jézussal együtt, Ima- és énekeskönyv gyermekek számára. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Oesterreich, T[raugott] K[onstantin]: Az okkultizmus és a modern világkép. Bp., [1927], Franklin Társulat. (Ember és természet 11.) Papírkötésben, jó állapotban.