Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Frank... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/221/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-A-Foldrajzi-Tarsasag-kiadasai~1600011/Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-Baktay-Ervin-Pandzsab-Bp-Franklin-Aranyozott-kiadoi-~II952481
952481
12758
221
Books: Issues of the Geographic Association
Leírás: Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotú.
: vörös_iván