Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, rep... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/221/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1600001/Komaromi-Kacz-Endrene-1883-1954-Rozsas-csendelet-Olaj-vaszon-repedezett-jelzett-78C3975~II955184
955184
10084
221
Leírás: Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, repedezett, jelzett, 78×57 cm
: vörös_iván