Aláírás

Tételek száma: 96

Ruttkay György (1898-1974) festőművész. Az európai avantgárd jellegzetességeit olvasztotta bele saját stílusába úgy, hogy életműve mégis sajátos és egyéni tudott lenni. Aláírás kivágáson.
11868.

Ruttkay György (1898-1974) festőművész. Az európai avantgárd jellegzetességeit olvasztotta bele saját stílusába úgy, hogy életműve mégis sajátos és egyéni tudott lenni.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Feszty Masa (1895-1979) magyar festő.Leginkább oltárképeket, portrékat és tájképeket festett. Feszty Árpád és Jókai Róza leánya, Jókai Mór unokája. Aláírás kivágáson.
11869.

Feszty Masa (1895-1979) magyar festő.Leginkább oltárképeket, portrékat és tájképeket festett. Feszty Árpád és Jókai Róza leánya, Jókai Mór unokája.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balázs Béla (1884- 1949) költő, író, filmesztéta, filmrendező, filmfőiskolai tanár. A 20. századi magyar kultúra egyik jeles egyénisége, akinek műveinél is jelentősebb szellemi hatása – többek között – a barátaira (Bartók Béla, Kodály Zoltán, Lukács György) Aláírás kivágáson.
11870.

Balázs Béla (1884- 1949) költő, író, filmesztéta, filmrendező, filmfőiskolai tanár. A 20. századi magyar kultúra egyik jeles egyénisége, akinek műveinél is jelentősebb szellemi hatása – többek között – a barátaira (Bartók Béla, Kodály Zoltán, Lukács György)
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bornemissza Géza (1884-1966) festő. Aláírás kivágáson.
11871.

Bornemissza Géza (1884-1966) festő.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Stróbl Alajos (1856-1926) magyar szobrász, a századforduló magyar szobrászatának vezető egyénisége. Aláírás kivágáson.
11872.

Stróbl Alajos (1856-1926) magyar szobrász, a századforduló magyar szobrászatának vezető egyénisége.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Feiks Jenő (1878-1939) magyar festő, rajzoló, illusztrátor, karikaturista. Molnár Ferenc író barátja volt, nem megerősített forrás szerint róla mintázta Nemecsek Ernőt. Aláírás kivágáson.
11873.

Feiks Jenő (1878-1939) magyar festő, rajzoló, illusztrátor, karikaturista. Molnár Ferenc író barátja volt, nem megerősített forrás szerint róla mintázta Nemecsek Ernőt.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Feiks Alfréd (1880-1953) Festő, művészeti író. Hollósy Simon tanítványa. A Magyar Nemzeti Galériában található alkotása. Aláírás kivágáson.
11874.

Feiks Alfréd (1880-1953) Festő, művészeti író. Hollósy Simon tanítványa. A Magyar Nemzeti Galériában található alkotása.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kéky Lajos (1879-1946) irodalom- és színháztörténész, esztéta, a Magyar Tudományos Akadémia tagja. A pozitivista irodalomtörténeti kutatások kései nemzedékének jeles tagja. Aláírás kivágáson.
11875.

Kéky Lajos (1879-1946) irodalom- és színháztörténész, esztéta, a Magyar Tudományos Akadémia tagja. A pozitivista irodalomtörténeti kutatások kései nemzedékének jeles tagja.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyary Zoltán (1888-1945) egyetemi tanár, iskolateremtő tudós, köztisztviselő. A közigazgatás tudományának nemzetközi hírű művelője. Aláírás kivágáson.
11876.

Magyary Zoltán (1888-1945) egyetemi tanár, iskolateremtő tudós, köztisztviselő. A közigazgatás tudományának nemzetközi hírű művelője.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eckhardt Sándor(1890-1969) irodalomtörténész, nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, az irodalomtudományok doktora. Aláírás kivágáson.
11877.

Eckhardt Sándor(1890-1969) irodalomtörténész, nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, az irodalomtudományok doktora.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csengery János (1856-1945) klasszika-filológus, műfordító, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja. Aláírás kivágáson.
11878.

Csengery János (1856-1945) klasszika-filológus, műfordító, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kornis Gyula (1906-ig Kremer) (1885-1958) filozófus, egyetemi tanár, piarista, kultúrpolitikus, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, elnöke. Aláírás kivágáson.
11879.

Kornis Gyula (1906-ig Kremer) (1885-1958) filozófus, egyetemi tanár, piarista, kultúrpolitikus, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, elnöke.
Aláírás kivágáson.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft