Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
847601
11018
218
Sculptures, statuettes, plaques
Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust 930071
11019
218
Egzotikus, szépen faragott fa szobor csont talapzaton, m: 15 cm 915236
11020
218
Asszonyi Tamás (1942-): Élen a munkában. bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:7,8 cm 929369
11021
218
Munkás(1982), öntöttvas plakett, hátoldalon jelzett, d: 10 cm 865736
11022
218
Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm 840172
11023
218
Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm 925713
11024
218
Egyiptomi ólom szobrocska, m:8,5 cm 847636
11025
218
Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm / 638585
11026
218
Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R! 876703
11027
218
Ismeretlen naiv faragó: Juhász. Faragott diófa, jó állapotban, m:85 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből) 876709
11028
218
Böde Ferenc (naív faragó): Űrruhás. Faragott diófa, jó állapotban, jelzett m:58 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből) 857024
11029
218
5500
Zsitvai Miklós: Pipázó. Faragott fa, jelzett, fa rönk talapzaton, m:43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft