1845 A Sonntagsblatt für Gewerbsleute c. iparral és gépekkel foglalkozó német-cseh nyelvű lap évfolyama bekötve. Sok illusztrációval, szép állapotban /
Sonntagsblatt für Gewerbsleute Czech-German weekly magazine, complete year with many illustrations 212p.
Arany János kisebb költeményei. 1-2. köt. Pest, 1867, Ráth Mór. A két kötet félvászon kötésben egybekötve, possessori bejegyzéssel és könyvtári tulajdonbélyegzőkkel.
cca 1880 Aida. Oper in 4 Acten von A. Ghislanzoni, Musik von G. Verdi. Klavierauszug zu 2 Händen. Berlin, Ed. Bote & G. Bock, 137 p. Kicsit kopott műbőr kötésben, jó állapotban.