Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
929248
19000
218
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) kereszt sz. rubin kövekkel díszítve, jelzett, 3x6 cm, br: 10,1 g 915265
19001
218
14000
Jewellery
Mady másodpercmutatós, mechanikus női arany karóra. 14K Működő szerkezettel, üveg nélkül Összesen 8,7 g / Mechanic womens gold (14C) watch. Swiss. Total weight 8,7 g 719487
19002
218
55000
Jewellery
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70 915289
19003
218
Jewellery
14 K női arany karóra tok plexivel. Nettó 2g + hozzátartozó javításra szoruló óraszerkezettel. / Mechanic womens gold (14C) watch case. Net 2g + watch mechanics. 722505
19004
218
Jewellery
Art-deco ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, mesterjeles (HF), nettó: 69 g, 10×6cm 929600
19005
218
Jewellery
Ezüst (Ag) bross Sisi arcképével, jelzett, br: 5,4 g /
Silver brooch with Sisi's portrait, 5,4 g 929945
19006
218
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű szintetikus kő berakással, jelzett, br: 1,5 g /
silver ring, 1,5 g 884093
19007
218
34000
Jewellery
cca 1900 Ezüst színházi táska. Bőr betéttel. / cca 1900 Silver theatre bag. br: 280 g 926091
19008
218
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g 928859
19009
218
Jewellery
Sterling ezüst (Ag.) tálka, apró horpadásokkal, Frank M. Whiting & Company és "305" jelzéssel, d: 14,5 cm; 57 gr. /
Sterling silver bowl with minor bruises, with the mark of the American Frank M. Whiting & Company and number "305"; d: 14,5 cm; 57 gr. 879809
19010
218
36000
Jewellery
Ezüst (Ag) szivar készlet, virág díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (DM), m:7,5 (2×) és 10 cm , nettó: 220gr 775434
19011
218
70000
Jewellery
Ezüst (Ag.) hólyagos tálca, apró hibákkal, jelzett, nettó:533 g, 44×29 cm / Silver tray Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft