Metszetek Tételek száma: 6
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
930346
11001
218
Engravings
Olvashatatlan jelzéssel: Londoni Tower (The Tower of London). Papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x16 cm 829020
11002
218
Engravings
Cca 1900 H. Lüders: Kezdődik a vadászat. Színezett fametszet, hajtott, üvegezett keretben, 35×49 cm 262638
11003
218
Engravings
cca 1815 Ananias halála metszet / Death of Ananias engraving 18x25 cm 262635
11004
218
Engravings
cca 1815 A parancsolatok lehozatala metszet / The delivery of the Law engraving 18x25 cm 262647
11005
218
Engravings
cca 1815 Samuel elmeséli látomását metszet / Samuel telling his vision engraving 18x25 cm 870403
11006
218
Engravings
cca 1900 Párizsi színezett kőnyomatos divatkép,kis szakadással / Litho fashion picture 30×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft