Könyvek: Vallás

Tételek száma: 21

12515.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
12516.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
12517.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Fekete Sándor: Mezítláb a szentegyházban. Cikkek Petőfiről és kortársairól. Bp., 1972, Magvető. A szerző dedikációjával. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12518.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schöberl, X. F.: A katholikus hitoktatás kézikönyve. 1-3. köt. Bp., 1891, Hunyadi Mátyás Intézet. Kopott félbőr kötésben, régi könyvtári bélyegzőkkel.
12519.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bielek László: Úr-napi beszéd, mellyet Debretzen várossában tartott -- az Igazság pajssa [Helmeczi István] ellen. Pozsony-Pest, 1797. Füskúti Landerer Mihály. 168 p. hozzákötve: Bielek László: Szent István Magyar Király igaz római katolikus azt a makói püspöki templomban meg-mutatta... Pest, 1795. Trattner. 72p. Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben. Gerincén kis sérülés.
12520.

Bielek László: Úr-napi beszéd, mellyet Debretzen várossában tartott -- az Igazság pajssa [Helmeczi István] ellen.
Pozsony-Pest, 1797. Füskúti Landerer Mihály. 168 p. hozzákötve: Bielek László: Szent István Magyar Király igaz római katolikus azt a makói püspöki templomban meg-mutatta... Pest, 1795. Trattner. 72p. Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben. Gerincén kis sérülés.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12521.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
12522.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Johannes Chrysostomos (Aranyszájú Szent János): Predigten und kleine Schriften I-II. Aus dem Griechischen übersetzt. Mit Abhandlungen und Anmerkungen begleitet. Mit einer Vorrede Herrn D. Romanus Teller... Hrsg. M. Johann Andreas Cramer. Leipzig, 1748, Johann Gottfried Dyck, 662p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben, rézmetszetű címlapképpel, színes élmetszéssel, jó állapotban (az előzéklapon ex libris: Dr. Goldberger Izodor és felesége hagyatéka) / Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition
12524.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
12525.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A párizsi hóráskönyv, Bp., 1978. Helikon Kiadó Sorszámozott hasonmás kiadás fémveretes egészbársony kötésben, kísérő tanulmánnyal, tékában
12526.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft