Sopron és Sopronvármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, címeres, dombornoymott vászonkötésben, jó állapotban.
Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr.
Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben
Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset...
Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden
Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4 városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben /
With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding
Rabl, Josef: Illustrierter Führer an der nördlichen Adria. Wien - Leipzig, 1907, Hartlebens Verlag. Kicsit laza papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Gross Arnold: Gross Arnold. Szerk.: Nagy Ádám. [Szeged], [1997], Szegedi ReProStudio Kft. A szerző eredeti aláírásával, 483. sorszámozott példány. Díszített vászonkötésben, jó állapotban.