Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 36

Sopron és Sopronvármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, címeres, dombornoymott vászonkötésben, jó állapotban.
12418.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12419.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr. Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben
12420.

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr.
Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset... Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4 városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben / With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding
12421.

Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset...
Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden
Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4 városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben /
With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gsell Fells, [Theodor]: Italien in sechzig Tagen. 1-2. köt. Leipzig - Wien, 1908, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). A két kötet egybekötve, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12422.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lampugnanis Reiseführer: Venedig und die Lagune. Milan, 1910. - Velence utikönyv sok képpel és térképpel / with many maps and illustrations
12423.

Lampugnani's Reiseführer: Venedig und die Lagune. Milan, 1910. - Velence utikönyv sok képpel és térképpel / with many maps and illustrations

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rabl, Josef: Illustrierter Führer an der nördlichen Adria. Wien - Leipzig, 1907, Hartlebens Verlag. Kicsit laza papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12424.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Frank, Josef: Vadnyugat úttörői. 19 képpel, 2 térképpel. Bp., [1941], Athenaeum (Ismeretlen világok). Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12425.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gross Arnold: Gross Arnold. Szerk.: Nagy Ádám. [Szeged], [1997], Szegedi ReProStudio Kft. A szerző eredeti aláírásával, 483. sorszámozott példány. Díszített vászonkötésben, jó állapotban.
12426.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben
12427.

Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig.
Bp., 1902. Magy. Keresk. Közlöny. 196 p. Kifakult festett, aranyozott dombornyomásos vászonkötésben

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12428.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12429.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft