10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Pascal, Blaise: Oeuvres de - -. Tome I. et II. Nouvelle edition... par M. Prosper Faugere. (Les Grands Écrivains de la France) Paris, 1886-1895, Librairie Hachette. Korabeli félbÅ‘r kötésben, felül aranyozott élmetszéssel, kisebb kopásokat leszámÃtva jó állapotú /
Original half-leather binding, except some minor faults in good condition