Lelki vezér. Orgonahangok. Ima- és énekeskönyv a róm. kat. hívek számára. Szerk.: Szegedi A. Gyöngyös, 1936, Fekete Pál utóda könyvkiadóvállalat kiadása. Laza vászonkötésben, 4 db datált szentképpel, néhány lap kijár.
Kovács Mihály (szerk.): Matyóföld. Miskolc, 1980. Minikönyv, megjelent 1000 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Matyó hímzésű, fehér vászonkötéssel.
Magyar postabélyeg 1871-1944. 1. köt.: A bélyeg megjelenése és fejlődése. Szerk.: Jáni István. Bp., 1982, Állami Nyomda - Magyar Posta. Minikönyv, 138. számozott példány, készült 600 példányban.Aranyozott vászonkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.
Dr. Táboros Sándor: 1918-1919 a mezőcsáti járásban. Miskolc, 1979. Minikönyv, megjelent 1000 példányban, ebből 600 db zöldessárga kötéssel. Kereskedelmi forgalomba nem került.