Ordo judiciarius pro omnibus tribunalibus et foris judiciariis Regni Hungariae praescriptus. Cum adnexis. Posonii (Preßburg) - Cassovia (Kaschau), 1786. Füskuti Landerer. Hozzá függelékekkel. Későbbi karton kötésben
Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding
Kelemen, Emericus (Imre): Institutiones juris privati hungarici, quas nobilis juventutis Hungariae usibus conscripsit II.-III. kötetek. Budae, 1818. Korabeli félbőr kötésben
Landgesetz- und Regierungsblatte für das Kronland Ungarn. 1851. Fél évfolyam. 674p. Ferencz József, Haynau és Geringer rendeleteivel. Korabeli félvászon kötésben.
Rituale Romanum, Pauli V Pontificis Maximi jussu editum... Venetiis, 1738. Ex Typographia Balleoniana. Korablei, kissé megviselt félbőr kötésben / In damaged half leather binding
Szvorényi (Mihály) Michael: Ius publicum commune, et particulare ecclesiae Hungaricae. Pars generalis ,specialis. Veszprém, 1803. Sammer. 635 p. Korabeli kissé megviselt papírkötésben
Igazságügyi zsebtörvénytár. A hatályben lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben... Bp., 1940. Grill Károly. Aranyozott egészbőr kötésben 1716p.
Johann Gottlieb Heineccius: Elementa iuris civilis, secundum ordinem pandectarum, commoda auditoribus methodo adornata. Francofurti ad Moenum (Frankfurt am Main), 1772, apud Franciscum Varrentrapp. Korabeli papírkötésben, a kétszínnyomású címoldalon vignettával, jó állapotban. /
Paper binding, vignette on black and red title page, good condition.