3 db imádságoskönyv: Landau, M[oses] I[srael] [Halevi]: Festgebete der Israeliten. 4. köt.: Jom Kippur. Bécs-Bp., 1905, Schlesinger. Lekopott aranyozású bőr kötésben, héber-német bilingvis kiadás, jó állapotban.; Stern, S. G.: Machsor. Die sämmtlichen Festgebete der Israeliten. 6. köt.: Für das Schluss- und Thorafreudefest. Bécs, 1897, Schlesinger. Díszes bőrkötésben, héber-német bilingvis kiadás, jó állapotban.; Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 4. köt.: Jóm-kippur ünnepre. Ford.: Schön József. Bp., é. n., Schlesinger. Kicsit meglazult bőrkötésben, jó állapotban.