Külföldi emlékveretek

Tételek száma: 23

Amerikai Egyesült Államok 1919. 1D Ag Mercury T:2- USA 1919 1 Dime Ag Mercury C:VF Krause KM#140
31142.

Amerikai Egyesült Államok 1919. 1D Ag "Mercury" T:2-
USA 1919 1 Dime Ag "Mercury" C:VF
Krause KM#140

Kikiáltási ár:
800 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1986. A spriengfieldi győzelem 125. évfordulója / Zágonyi Károly Br emlékérem (76mm) dísztokban T:1 USA 1986. 125th Anniversary of the Battle at Spriengfield / Charles Zágonyi Br commemorative medallion (76mm) in case C:UNC
31143.

Amerikai Egyesült Államok 1986. "A spriengfieldi győzelem 125. évfordulója / Zágonyi Károly" Br emlékérem (76mm) dísztokban T:1
USA 1986. "125th Anniversary of the Battle at Spriengfield / Charles Zágonyi" Br commemorative medallion (76mm) in case C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN G. Washington, W. Clinton, J.F.Kennedy, Philadelphia U.S.Mint CuNi emlékérmek, több különféle eredeti csomagolásban (13x) + 1965. Béke a Földön fém emlékérem (39mm) T:BU,PP USA ND G. Washington, W. Clinton, J.F.Kennedy, Philadelphia U.S.Mint CuNi commemorative medallions, more different in original packing (13x)+ 1965. Peace on Earth metal commemoraive medallion (39mm) C:BU,PP
31144.

Amerikai Egyesült Államok DN "G. Washington, W. Clinton, J.F.Kennedy, Philadelphia" "U.S.Mint" CuNi emlékérmek, több különféle eredeti csomagolásban (13x) + 1965. "Béke a Földön" fém emlékérem (39mm) T:BU,PP
USA ND "G. Washington, W. Clinton, J.F.Kennedy, Philadelphia" "U.S.Mint" CuNi commemorative medallions, more different in original packing (13x)+ 1965. "Peace on Earth" metal commemoraive medallion (39mm) C:BU,PP

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Argentina 1910. Amerikai Nemzetközi Kongresszus - Centenáriumi Egészségügyi Kiállítás, Buenos Aires aranyozott Br emlékérem, BRONZE jelzett, szign.: Ernesto de la Carcova (70mm) T:2 Argentina 1910. International Congress of the Americas - Centennial Exhibition of Hygiene, Buenos Aires gold plated Br commemorative medallion, with BRONZE hallmark, sign.: Ernesto de la Carcova (70mm) C:XF
31145.

Argentina 1910. "Amerikai Nemzetközi Kongresszus - Centenáriumi Egészségügyi Kiállítás, Buenos Aires" aranyozott Br emlékérem, "BRONZE" jelzett, szign.: Ernesto de la Carcova (70mm) T:2
Argentina 1910. "International Congress of the Americas - Centennial Exhibition of Hygiene, Buenos Aires" gold plated Br commemorative medallion, with "BRONZE" hallmark, sign.: Ernesto de la Carcova (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1854. Ferenc József és Erzsébet házassága ón emlékérem (29mm)+ 1879. Ferenc József és Erzsébet / A schwarzenberg-kerti ünnepség emlékére ón emlékérem (29mm) szign.:LEISEK T:2,2- ph. Austria 1854. Marrige of Franz Joseph and Elisabeth ZUM GEDAECHTNISS DER VERMAELUNGSFEIER (29mm) + 1879. Franz Joseph and Elisabeth ZUM ERINNENRUNG AN DAS FEST IM SCHWARZENBERG GARTEN 1873 sign.:LEISEK C:XF,VF edge error
31146.

Ausztria 1854. "Ferenc József és Erzsébet házassága" ón emlékérem (29mm)+ 1879. "Ferenc József és Erzsébet / A schwarzenberg-kerti ünnepség emlékére" ón emlékérem (29mm) szign.:LEISEK T:2,2- ph.
Austria 1854. Marrige of Franz Joseph and Elisabeth "ZUM GEDAECHTNISS DER VERMAELUNGSFEIER" (29mm) + 1879. Franz Joseph and Elisabeth "ZUM ERINNENRUNG AN DAS FEST IM SCHWARZENBERG GARTEN 1873" sign.:LEISEK C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ausztria 1987. Erzsébet osztrák császárné és magyar királyné Ag emlékérem Sisi születésének 150. évfordulójára, tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (20g/0.999/35mm) T:PP Austria 1987. Elisabeth Kaiserin von Österreich Königin von Ungarn (Elisabeth Empress of Austria and Queen of Hungary) Ag commemorative medallion with certificate, in original case (20g/0.999/35mm) C:PP
31147.

Ausztria 1987. "Erzsébet osztrák császárné és magyar királyné" Ag emlékérem Sisi születésének 150. évfordulójára, tanúsítvánnyal eredeti dísztokban (20g/0.999/35mm) T:PP
Austria 1987. "Elisabeth Kaiserin von Österreich Königin von Ungarn (Elisabeth Empress of Austria and Queen of Hungary) Ag commemorative medallion with certificate, in original case (20g/0.999/35mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erdély 1968. János Zsigmond - Első unitárius templom Erdélyben bronz (33x) és ezüstözött fém (9x) emlékérem gyűjtemény T:BU Transylvania 1968. Iohannes Sigismund / Commemoration of the First Unitarian Curch Transylvania commemorative bronze (33x) and silver plated metal (9x) medallion collection C:BU
31148.

Erdély 1968. "János Zsigmond - Első unitárius templom Erdélyben" bronz (33x) és ezüstözött fém (9x) emlékérem gyűjtemény T:BU
Transylvania 1968. "Iohannes Sigismund / Commemoration of the First Unitarian Curch Transylvania" commemorative bronze (33x) and silver plated metal (9x) medallion collection C:BU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Franciaország 1882. Nemzetközi Villamosenergiai KIállítás Br díjérem. Szign.: Louis Oscar Roty (80mm) T:2 France 1882. Exposition Internationale DElectricite (International Exhibition Of Electricity) Br award medallion. Sign: Louis Oscar Roty (80mm) C:XF
31149.

Franciaország 1882. "Nemzetközi Villamosenergiai KIállítás" Br díjérem. Szign.: Louis Oscar Roty (80mm) T:2
France 1882. "Exposition Internationale D'Electricite (International Exhibition Of Electricity)" Br award medallion. Sign: Louis Oscar Roty (80mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lengyelország 1987. Bem József tábornok 1794-1850 Br emlékérem tokban, szign.:IS (69mm) tokban T:2 Poland 1987. General Jozef Bem 1794-1850 Br commemmorative medallion in case, sign:IS (69mm) C:XF
31150.

Lengyelország 1987. "Bem József tábornok 1794-1850" Br emlékérem tokban, szign.:IS (69mm) tokban T:2
Poland 1987. "General Jozef Bem 1794-1850" Br commemmorative medallion in case, sign:IS (69mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy-Britannia 1837. Victoria Regina kis réz zseton T:3 lyuk Great Britain 1837. Victoria Regina copper jeton C:F hole
31151.

Nagy-Britannia 1837. "Victoria Regina" kis réz zseton T:3 lyuk
Great Britain 1837. "Victoria Regina" copper jeton C:F hole

Kikiáltási ár:
800 Ft
NDK 1979-1985. BFC Dynamo / Az NDK futballbajnoka fém emlékérem sorozat (7x) plasztiktokban T:1 GFR 1979-1985. BFC Dynamo / Fußballmeister der DDR metal commemorative coin set (7x) in plastic case C:Unc
31152.

NDK 1979-1985. "BFC Dynamo / Az NDK futballbajnoka" fém emlékérem sorozat (7x) plasztiktokban T:1
GFR 1979-1985. "BFC Dynamo / Fußballmeister der DDR" metal commemorative coin set (7x) in plastic case C:Unc

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország DN Wilhelm Conrad Röntgen Br emlékplakett. Szign.: Siemens - Reiniger (113mm) T:2 Germany ND Wilhelm Conrad Röntgen Br plaque. Sign: Siemens - Reiniger (113mm) C:XF
31153.

Németország DN "Wilhelm Conrad Röntgen" Br emlékplakett. Szign.: Siemens - Reiniger (113mm) T:2
Germany ND "Wilhelm Conrad Röntgen" Br plaque. Sign: Siemens - Reiniger (113mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft