Mennyei kulcs. Keresztény katholikusok imádságoskönyve, tartalmazza a legszebb imákat és énekeket. Veszprém, 1922, Méhner. Kiadói egészbőr kötésben védőtokkal, festett, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.