Könyvek: Judaika

Tételek száma: 9

12912.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gebete der Israeliten für alle Wochen und Festtage des Jahres, übersetzt von M.J. Landau. Vermehrt mit einem Anhange deutscher Gebete für Frauen als Hochzeitsangebinde. Prag, 1882, Verlag von Samuel W. Pascheles. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, fém csatokkal, jó állapotban. / Full leather binding, good condition.
12913.

Gebete der Israeliten für alle Wochen und Festtage des Jahres, übersetzt von M.J. Landau. Vermehrt mit einem Anhange deutscher Gebete für Frauen als Hochzeitsangebinde. Prag, 1882, Verlag von Samuel W. Pascheles. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, fém csatokkal, jó állapotban. /
Full leather binding, good condition.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kiss Arnold: Ifjak és öregek. Novellák. (Magyar Zsidó Könyvtár sorozat, szerkesztette Patai József) Budapest, é.n. Aranyozott egészvászon kötésben
12914.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hevesi Simon-Blau Lajos-Weisz Miksa: Etika a Talmudban. 1.rész. Budapest, 1920. Izraelita magyar irodalmi társult. Papírkötéses, borító és az első pár oldal kiszakadva.
12915.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
R. Baumeister: Städisches Strassenwesen mit 372 Abbildungen im Text. Berlin 1890 Erns Toeche. Részben foltos, egészvászon kötésben / partly stained in linen binding
12916.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története I-II. Budapest, 1927. Korvin ny. 344p.; 384p. Aranyozott gerincű, kiadói kissé kopott félbőr kötésben, Egyik kötet gyárilag fordítva kötve.
12917.

Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története I-II.
Budapest, 1927. Korvin ny. 344p.; 384p.
Aranyozott gerincű, kiadói kissé kopott félbőr kötésben, Egyik kötet gyárilag fordítva kötve.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Rudolf Kittel: Liber Jesaiae. Stuttgart, 1930, Priv. Württ. Bibelanstalt.
12918.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tábori Piroska: A ma szakácskönyve. Budapest, Dante Kiadó. 2000 recept, diétás ételek, olcsó és gyorsan készülő ételek, week-end főzés, nyers ételek. Borító kissé kopottas, egyébként jó állapotban
12919.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Heimann, Peter: Ehe intim-Sex Wonnen und Ekstase. Anleitung zum deuerhaften Lustempfinden. Wiesbaden, 1980, ZBF Vertriebs-GmbH. Fotókkal illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12920.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft