Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, /
Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm
XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm
Pávás kiöntő és cukortartó, kézzel festett, gazdagon díszített mintákkal, jelzés nélkül, hibátlan, kopott az aranyozás, m:25 cm, m:16 cm / Antique porcelain sugarbox and spout, perfect condition