Porcelán Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
784002
11085
202
4200
Herendi gyümölcsös hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:15 cm 762837
11086
202
Herendi gyümölcs-virág mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:23 cm / Herend vase 770075
11087
202
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm 638334
11088
202
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:11 cm, m:9 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish 682982
11089
202
Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel /
Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm 802802
11090
202
Herendi Viktória mintás karmos váza, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 15 cm 804074
11091
202
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 804093
11092
202
Herendi virágmintás áttört porcelán kosár, hibátlan, jelzett, 21x20 cm 581645
11093
202
Herendi gyertyatartó pár, jelzett, alig észrevehető kis lepattanásokkal, d:13 cm 801835
11094
202
Herendi Viktória mintás porcelán hamutartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Herend chinaware ashtray 11×7 cm 801831
11095
202
Herendi Rothschild mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×9 cm 801711
11096
202
Herendi Apponyi mintás áttört tálca, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5×19 cm / Herend tray, flawless condition Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft