Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
772631
19000
202
Jewellery
cca 1906 Ezüst (Ag) csörgő karikán, jelzett/
Silver children's rattle on ring, 19,4 g. 805528
19001
202
Jewellery
Ezüst gyűrű (Ag) sérült római érmével, jelzett, mérete: 57, bruttó: 9,5 g 805529
19002
202
Jewellery
Ezüst gyűrű (Ag) csiszolt szintetikus kővel, jelzett, mérete: 59, bruttó: 7,9 g 747621
19003
202
4800
Jewellery
Ezüst gyűrű (Ag) sárkány díszítéssel, jelzett, mérete: 58, nettó: 10,1 g 803654
19004
202
Jewellery
Alexander Kach Orosz ezüstözött teás csésze, jelzett, mesterjeles / Alexander Kach, Moscow, Russia silver plated teacup 803571
19005
202
Jewellery
Bőr nyaklánc jelzett ezüst feszülettel / Leather necklace with silver pendant 803639
19006
202
Jewellery
Ezüst (Ag) lánc / Silver necklace br: 24 g 700622
19007
202
160000
Jewellery
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel /
End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
722505
19008
202
Jewellery
Art-deco ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, mesterjeles (HF), nettó: 69 g, 10×6cm 719487
19009
202
55000
Jewellery
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70 803823
19010
202
80000
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag.), belül aranyozott cukordoboz FS mesterjelzéssel, dianás jelzéssel zárral (kulcs nélkül) / Silver candy box, with hallmark 450 g 803839
19012
202
Jewellery
11 db ezüst (Ag) nyelű halkés + 11 db Argentor késtartó / Fish-knives with silver handle + 11 Agerntor knife holder Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft