Metszetek Tételek száma: 7
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
800490
11000
202
Engravings
Cca 1920 Budai vár, színezett metszet, papír, jelzés nélkül, foltos, üvegezett keretben, 10×18 cm 803561
11001
202
Engravings
1760 Metszet gyűjtemény, összesen 46 db vegyes életképeket ábrázoló rézmetszettel, könyv illusztrációval / Collection of 46 etchings 13x21 cm 725587
11002
202
Engravings
1744 2 db bizánci érméket ábrázoló rézmetszet Borgia Kéri Ferencz: Imperatores Orientis compendio exhibiti könyvéből (foltos) / 2 etchings of
Byzantine coins 679104
11003
202
Engravings
cca 1900 Csatajelenet. Rézmetszet reprodukció, kartonra kasírozva /
Engraving, 18x30 679092
11004
202
Engravings
1700-1750 4db metszet antik műemlékekről: P.S.B. Sculp.: Manus Aeneae pars interior; Canopus /
Engravings of antiquities, 17x14cm 666203
11005
202
Engravings
cca 1840 J.H. Engleheart: Napoleon élete 12 acélmetszet / Napoleon's life on 12 steel-engravings 24x15 cm 805339
11006
202
Engravings
cca 1800 Louis Francois Mariage Raffaello után: "Ora Quinta di Giorno". Rézmetszet, dúcon jelzett / Engraving after Raphael, 44x34cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft