Váltótörvény (1876: XXVII. törvényczikk). Jegyzetekkel ellátta: Dr. Pa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/202/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~200036/Valtotorveny-1876-XXVII-torvenyczikk-Jegyzetekkel-ellatta-Dr-Pap-David-Magyar-torvC3~II802192
802192
12592
202
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Váltótörvény (1876: XXVII. törvényczikk). Jegyzetekkel ellátta: Dr. Pap Dávid. Magyar törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1901, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor