Szegedy László (szerk.): Magyar gyermekek hálaalbuma Lord Rothermerehez. I. kiadás. Bp., Hazafias Kép- és Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, külső borítóján ragasztott fotóval (fotó sérült), jó állapotban.