Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban
Zakar Ferenc (szerk.): Pénzintézeti üzletvitel tekintettel az egyöntetű könyvelésre. Bp., Apollo Irodalmi és Nyomdai Részvény-Társaság. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Tusek Anna: Cilike mint asszony. Mühlbeck Károly rajzaival. Negyedik kiadás. Bp., Singer és Wolfner. Illusztrált, kiadói félvászon kötés, jó állapotban.