Kerámiák Tételek száma: 22
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
802313
11063
202
Art-ceramics
2 db kerámia váza, hibátlan, jelzett, m: 17 és 21 cm 802519
11064
202
Art-ceramics
2 db népi mintás kerámia kancsó, szájuknál a zománc helyenként lepattanva, m: 21 és 20 cm 802710
11065
202
Art-ceramics
Kerámia söröskorsó gravírozott fém fedéllel, jelzett, m: 15 cm 716342
11066
202
Art-ceramics
Nagy kerámia tétel a XIX. századtól napjainkig, főleg falitányérok összesen 12 db 716325
11067
202
Art-ceramics
Jelzés nélkül, kézzel festett kerámia tányér d: 22 cm 716838
11068
202
Art-ceramics
Jelzett art deco mázas kerámia figura, apró lepattanással a kalapon, m:11 cm 769501
11069
202
Art-ceramics
Nyeste jelzéssel, asszony virágcsokorral, mázas kézzel festett kerámia, apró lepattanásokkal, m:25 cm 772044
11070
202
Art-ceramics
Jakab Borbála ( 1933-): Mázas kerámia mécsestartó, jelzett, hibátlan, 7×4 cm 716897
11071
202
14000
Art-ceramics
Gara kerámia, figurális írószertartó, mázas kerámia, jelzett, apró hibákkal, m:15 cm, h:15 cm 805175
11072
202
Art-ceramics
3 db-os virágmintás kerámia Gránit teáskészlet: cukortartó, tejkiöntő, teás kancsó Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft