Gaal József: Gróf Benyovszky Móricz élete és viszontagságai. 10 képpel.
Pest, 1857. Heckenast 110 p. + Hozzá kötve: Gaal József: Rontó Pál viszontagságai 12 képpel. Pest 1857 Heckenast. 112p. + hozzákötve
Szegfi Mór M.: A világ csudái. 19 képpel. Pest, 1857. Heckenast 112 p.
Aranyozott gerincű, vaknyomásos, korabeli vászonkötésben