Makói G Sándor: Szabadságharcos. Pasztell, papír, jelzett, antik üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/195/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~800001/Makoi-G-Sandor-Szabadsagharcos-Pasztell-papir-jelzett-antik-uvegezett-keretben-55C39745-cm~II671192
671192
10102
195
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Makói G Sándor: Szabadságharcos. Pasztell, papír, jelzett, antik üvegezett keretben 55×45 cm
: tánczos_gábor