Könyvek: Judaika

Tételek száma: 8

Ünnepi imádságok I-III. Ford. Schön József. [Bp.], é.n., Schlesinger Jos[eph]. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotú
12921.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Scheiber Sándor: Móse Májmúni és törvénykódexe. Budapest 1980. Magyar Helikon/ Corvina
12922.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mákzór imádságos könyv - koi-nidré. Bp., Sclesinger Jos. Egészvászon kötésben
12923.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mákzór imádságos könyv - ros-hásáná. Bp., 1903. Schlesinger Jos. Egészvászon kötésben. Kötés egy részen elvált
12924.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Ford. Schön József. 2. köt. Rós hásánó ünnepre. Bp., é.n., Schlesinger Jos. Kissé laza kiadói, dombornyomott, egészvászon kötésben
12925.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Héber imádságoskönyv. Przemysl, é.n., Symcha Freund. Dombornyomott félvászon kötésben, megviselt állapotú, gerinc sérült
12926.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jüdische Schwánke. Bécs és Lipcse, 1928. R. Löwit Kiadó. Német nyelvű könyv, jó állapotban, vászonkötésben.
12927.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mezei András: Honfoglaló - az 50 éves Izrael köszöntése. Dedikált! Bp. 1998 Múlt és jövő
12929.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft