https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 10

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma o sie descrizione generale delle opere piu insigni di pittura, scultura, e architectura.... Roma 1794. I. 436p. Számos metszettel és 2 kihajtható térképpel. Korabeli, gerincén sérült papírkötésben, itt-ott ázás nyomaival és bejegyzésekkel /  With numerous engravings and two fold-out maps. In contemporary paper binding, worn on spine, with some water patches and pencilmarks
12088.

Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma o sie descrizione generale delle opere piu insigni di pittura, scultura, e architectura.... Roma 1794. I. 436p. Számos metszettel és 2 kihajtható térképpel. Korabeli, gerincén sérült papírkötésben, itt-ott ázás nyomaival és bejegyzésekkel / With numerous engravings and two fold-out maps. In contemporary paper binding, worn on spine, with some water patches and pencilmarks

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerző ötvenéves írói jubileumára. Bp., Pesti könyvnyomda 1921. Félvászon kötésben (egy lap kijár egyébként szép állapotban)
12089.

Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerző ötvenéves írói jubileumára. Bp., Pesti könyvnyomda 1921. Félvászon kötésben (egy lap kijár egyébként szép állapotban)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Galgóczy Károly: Pest, Pilis és Solt törvényesen egyesült megye monographiája. Történelmi, föld -s természetrajzi, közhatósági, társadalmi, nemzetgazdasági, régi és ujkori leírás. I. köt. Bp. 1876-1877. Weiszmann. 240p. (Belső címlap nélkül, előszó lapja kitépve, de megvan, a többi rész jó állapotban) Félvászon kötésben
12090.

Galgóczy Károly: Pest, Pilis és Solt törvényesen egyesült megye monographiája. Történelmi, föld -s természetrajzi, közhatósági, társadalmi, nemzetgazdasági, régi és ujkori leírás. I. köt.
Bp. 1876-1877. Weiszmann. 240p. (Belső címlap nélkül, előszó lapja kitépve, de megvan, a többi rész jó állapotban) Félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Joseph Montet: De Paris aux Karpathes. Dedikált! / with autograph of the author. Paris, 1886. Librairie Hachette&Cie. Szétvált fűzött papírkötésben / In damaged paper binding
12091.

Joseph Montet: De Paris aux Karpathes. Dedikált! / with autograph of the author. Paris, 1886. Librairie Hachette&Cie. Szétvált fűzött papírkötésben /
In damaged paper binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
[Holényi László]: Gerecse útikalauz. Bp., 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, fotókkal illusztrált
12092.

[Holényi László]: Gerecse útikalauz. Bp., 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, fotókkal illusztrált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
4db német nyelvű útikönyv sok képpel: Oberösterreich im Flug; Das ist Österreich; Salzburg; Portugal / German travel guides with lots of pictures
12093.

4db német nyelvű útikönyv sok képpel: Oberösterreich im Flug; Das ist Österreich; Salzburg; Portugal /
German travel guides with lots of pictures

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1910 M. Földrajzi Intézet: Belgium, Németalföld és Luxemburg térképe / Map of the BENELUX states 47x65cm
12094.

cca 1910 M. Földrajzi Intézet: Belgium, Németalföld és Luxemburg térképe / Map of the BENELUX states 47x65cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 Az Alpok gleccservilága. Vászontérkép / Glacier-world of the Alps. Canvas map 85x70 cm
12095.

cca 1910 Az Alpok gleccservilága. Vászontérkép / Glacier-world of the Alps. Canvas map 85x70 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition
12096.

cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kozma andor: Hetedhét országból. (Úti emlékek és mesék). Bp., 1916 Franklin. Aranyozott félváaszon kötésben. Egy lap kijár
12097.

Kozma andor: Hetedhét országból. (Úti emlékek és mesék). Bp., 1916 Franklin. Aranyozott félváaszon kötésben. Egy lap kijár

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz