Könyvek: Judaika

Tételek száma: 5

Zsidó költőkből. Salamon Ibn Gabiról. Juda Halévi. Juda Alcharizi. Ford. Kecskeméti Lipót. Bp., 1887, Athenaeum. 230p. /Magyar-Zsidó Szemle Irodalmi Vállalata./ Kiadói (Gottermayer), díszesen festett vászonkötésben, rajta egy apró kopással
12136.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú / Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition
12137.

Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú /
Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Felkai László: A budapesti zsidó fiú- és leánygimnázium története. Bp., 1992, Anna Frank Gimnázium. Keménytáblás kötésben
12138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1940 Pollák Miksa (1868-1944) a soproni neológ izraelita hitközség rabbija szertartás közben (sérült) / Miksa Pollák rabbi and historian during ceremony (minor damage), 18x13cm
12139.

cca 1940 Pollák Miksa (1868-1944) a soproni neológ izraelita hitközség rabbija szertartás közben (sérült) /
Miksa Pollák rabbi and historian during ceremony (minor damage), 18x13cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Zsidó Almanach. Szerkeszti Patai József. I. évfolyam. (A Múlt és Jövő előzménye) Bp., 1911. Naptári résszel és sok reklámmal. Szép állapotban
12140.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft