Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 71

12254.

Kötés nélkül, krúdában maradt példány. 120p. / Piece without binding in cruda.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
12255.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
12256.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
12257.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Várnai Zseni: Ím itt az írás. Altay Margitnak dedikálva. Bp., 1928 Világosság. Félvászon védőborítóban
12258.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Dalmady Győző: Hazafias költemények 1856-1894. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban (néhány tollas bejegyzéssel)
12259.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12260.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Joanne Petro: In Leben todte in Todt Lebhasstige das ist noch jetzt... oder Lob und Ehren-Rede von dem Strossen und Wunderheiligen Joanne von Nepomuk... Wien, 1730. 16p.
12261.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Orbán Dezső: Sióparti nyárfás. Budapest É.n. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda.
12262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Bp., 1940, Cserépfalvi. Papírkötésben, fűzve, viseltes állapotban
12263.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pomogáts Béla: Otthon a világban. Írások Takács Gyuláról. Kaposvár 1986.
12264.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Szent István Társulat tagjainak névsora 1898-ban 82p.
12265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft